لیفت مژه چیست ؟

لیفت مژه

در شبکه های اجتماعی به اشتراگ بزارید:

Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتساپ
Share on twitter
توئیتر

لیفت مژه و هر آنچه که باید درباره آن بدانید!

لیفت مژه

امروزه راههایی برای داشتن مژه زیبا وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها بهره بگیرید. یکی از این راهها لیفت مژه است،لیفت مژه برای هرنوع مژه‌ای مناسب است و انجام آن احتیاج به هیچ‌گونه آمادگی قبلی ندارد. ما در این مقاله قصد داریم تا هر آنچه درباره لیفت مژه است به شما عزیزان بگوییم.

سوالاتی که به آن پاسخ میدهیم :

لیفت مژه

1-لیفت مژه چیست؟

2-لیفت مژه چگونه انجام می‌شود؟

3-ماندگاری لیفت مژه چقدر است؟

4-به نکاتی درباره آرایش مژه‌های لیفت ‌شده دقت کنید!

5-خواص ظاهری لیفت مژه!

لیفت مژه چیست؟

لیفت مژه روشی بسیار عالی جهت حالت دادن به مژه و بالا بردن آن است در حالی که به مژه‌های طبیعی شخص، آسیبی وارد نشود.بیشتر افرادی که این روش را امتحان می‌کنند، غالبا دیگر سراغ روش‌هایی مانند اکستنشن یا استفاده از فرمژه نمی‌روند زیرا در صورتی که نکات مهم قبل و بعد لیفت مژه را مراعات کنند این روش نتیجه ای بهتر از اکستنشن مژه یا فرمژه را برایشان فراهم می کند.

لیفت مژه

لیفت مژه تقریبا مشابه فرایند فر کردن است که روی مژه‌ها انجام میگیرد. با انجام لیفت مژه و به کمک یک محلول خاص و کاملا گیاهی که، مژه‌های شما به سمت بالا فر میخورند ودر عین زیبایی و جذابی حالتی طبیعی پیدا میکنند .

لیفت مژه چگونه انجام می‌شود؟

متخصصانی که کار لیفت را انجام می‌دهند، قبل از شروع کار سوالاتی درباره ی عادات و سلایق شخص در زمینه ی آرایش مژه از وی میپرسند. به عنوان مثال آیا هر روز ریمل استفاده می‌کنید؟ آرایش مژه‌هایتان اغلب رو به بالا و سمت ابرو‌هاست یا علاقه دارید که مژه‌ها حالت حجیم‌تری داشته باشند؟با توجه به این پاسخ‌ها است که متخصص، اندازه ی فر و ابزار‌های مناسب را انتخابم مینماید.

لیفت مژه

متخصصان،درآغازمواد آرایشی را به طور کامل از مژه‌ها تمیز کرده و مژه‌های پایین و بالا را ازهم جدا می‌کنند.
سپس مژه‌های بالایی با یک لایه‌ی سیلیکونی و توسط چسب مخصوصی (مثل چسب مورد استفاده برای چسباندن مژه مصنوعی) به پوست پشت چشم چسبانده می‌شود.
بعد از آن مژه‌ها به سمت و حالتی که شخص دوست دارد شانه و کشیده می‌شوند. در این مرحله از لوسیون مخصوصی برای نرم‌کردن مژه‌ها استفاده می‌شود. این لوسیون حاوی مواد ارگانیک و طبیعی مانند اسید تیوگلیکولیک (thioglycolic acid) و رابینگ الکل (اِماکول) میباشد. این مواد به انعطاف و حالت گرفتن مژه‌ها بیشتر کمک می‌کنند.
این لوسیون حدود ۵ تا ۱۵ دقیقه روی مژه‌های شخص می‌ماند. البته قابل ذکر است که مدت زمان آن بستگی به نوع و جنس مو و مژه‌های شخص مورد نظردارد. اگر علاقه داشته باشید که رنگ مژه‌هایتان هم تغییر کند باید در این مرحله مژه‌ها با رنگ‌دانه‌های مخصوص، رنگ شوند .

نتایج قابل شخصی‌سازی برای لیفت !

اولین مرحله برای انجام لیفت مژه، مشاوره با متخصصان صالحان است. در جلسه مشاوره رایگان سوالاتی در مورد استایل مورد نظرتان از شما پرسیده میشود که آیا هر روز از ریمل استفاده می‌کنید یا خیر؟ علاقمندید که مژه‌هایتان رو به بالا باشند یا به دو طرف؟ با توجه به پاسخ‌های شما، ظاهر نهایی مژه توسط متخصصان تاتو صالحان طراحی شده و اندازه ی فر و بلندی آن را تعیین میشود.

ماندگاری لیفت مژه چقدر است؟

لیفت مژه

 

ماندگاری آن با توجه به نوع مژه‌های هر فرد، ممکن است متفاوت باشد. ماندگاری لیفت  غالبا ۶ تا ۸ هفته می باشد و پس از این مدت فرد باید مجددا لیفت مژه را انجام دهد.

نمونه کارهایی از لیفت مژه توسط متخصصان تاتو صالحان

مراقبت‌های بعد از لیفت

۲۴ ساعت اول بعد ازانجام لیفت مژه بسیار مهم و حساس است و نیاز به مراقبت‌های خاصی دارد. در طول این مدت، نباید از ریمل استفاده شود. خیس شدن و حتی خوردن بخار یا هرنوع رطوبت دیگربه مژه ، ممنوع می باشد.

لیفت مژه

بعد از۲۴ ساعت اول لیفت ،مژه نیاز به مراقبت‌ خاصی ندارد. فقط می‌توانید در صورت تمایل از انواع سرم‌ها و روغن های مراقبتی برای تقویت مژه‌های خود استفاده کنید.
نکات مهم برای لیفت

۲۴ ساعت بعد از انجام لیفت مژه شخص می‌تواند مژه‌های خود را مثل قبل آرایش کند.با این تفاوت که دیگر نیازی به استفاده ازفرمژه نیست و از این لحاظ فرد احساس راحتی می کند!
لازم است بدانید که می‌توانید مژه‌های خود را رنگ کنید تا دیگر نیازی به استفاده‌ی مداوم و مکرر از ریمل و پاک کردن آن هم نداشته باشید. روی مژه‌ی شما،رنگ حدودا ۳ هفته ماندگاری خواهد داشت.

لیفت مژه

 

در لیفت مژه به دلیل استفاده و به کاربردن مواد و لوسیون‌های مغذی، ریشه و پیازمو‌ها تقویت شده و باعث تقویت چشمگیر مژه‌ها خواهد شد.
یکی ازمزیت های مهم در این روش این است که مژه‌ها حتی پس از خواب هم زیبا هستند وحالت خود را حفظ می‌کنند.
بعد از لیفت دیگر مژه‌های مصنوعی ندارید بلکه همان مژه‌های طبیعی خودتان است که مانند مژه‌های مصنوعی خوش حالت و بلند شده‌اند.

لیفت مژه

عوارض لیفت مژه

به طور کلی هم محلول و هم تکنسینی که در این کارمجرب نیست و به خوبی بلد نیست و تجربه ی کافی ندارد می‌تواند به چشم فرد آسیب بزند. به خاطر بسپارید که محلول‌ها ومواد شیمیایی نامناسب می‌توانند موجب ازدست دادن موقتی مژه‌ها شود پس حتما باید به محل های مجوز دار و افراد با سابقه ومجرب ، ماهر و متخصص در این کار مراجعه نمایید

تاتو صالحان یکی از بهترین و باکیفیت ترین مراکز زیبایی است . و تمامی خدمات و لیفت توسط متخصصان حرفه ای در صالحان انجام میشود. برای ارتباط با کارشناسان در تاتو صالحان به شماره های درج شده تماس بگیرید

لفیت مژه فقط یک ساعت طول می‌کشد

 

 بیشتر بدانید : تاتو بدن چیست ؟

ماندگاری لیفت مژه از شِش تا هشت هفته تغییر میکند. بعد از هشت هفته لازم است که مجددا لیفت مژه انجام شود. چرا که بعد از این مدت، مژه‌های جدید شروع به جوانه زدن و رشد می‌کنند که با مژه‌های لیفت ‌شده حالتی کاملا متفاوت دارد. البته بنا به نوع مژه‌های هر فرد، زمان لیفت دوباره می‌تواند دیرتریا زودتر هم انجام بگیرد. ضمنا هزینه ی انجام لیفت ارزانترازاکستنشن می باشد.
لیفت مژه ‌ها محدودیتی برای استفاده ازریمل ایجاد نمیکند. چرا که مژه‌های طبیعی خود فرد است که حالت می‌گیرد و آرایش کردن و ریمل زدن آنها مشکلی نخواهد داشت. فقط باید ۲4ساعت بعد ازلیفت صبرکرد و بعد از آن، مژه‌ها را آرایش نمود.

به نکاتی درباره آرایش مژه‌های لیفت‌شده دقت کنید

لیفت مژه

در صورتی که هر روز از ریمل استفاده می‌کنید، نیازی به رنگ کردن مژه‌ وجود ندارد، اما برای افرادی که هر روز آرایش نمی‌کنند یا در مسافرت هستند، رنگ کردن باعث می شود مژه ها حجیم‌تر و تیره‌تر دیده شوند. ماندگاری رنگ روی مژه تقریبا سه هفته است. در۲۴ ساعت اول انجام لیفت نباید از هیچ گونه ماده ی آرایشی برای مژه‌ها استفاده کنید. علاوه بر پرهیز نمودن از آرایش، از مرطوب کردن مژه ها خودداری کنید .

لیفت مژه

 

از بخار(بخار حمام) دورنگه دارید و اجازه نفوذ رطوبت را به مژه ها را ندهید.
روش‌ها و راههای دیگر زیباسازی مژه مانند اکستنشن احتیاج به مراقبتهای بسیار دارند.به عنوان مثال باید به هنگام خواب زاویه ی خمصی داشته باشید، صورتتان را با دقت بشویید، هنگام آرایش کردن دقت کنید و… . اما با انجام لیفت مژه، دیگر احتیاجی به مراقبت‌های ویژه و سخت نیست. خیلی ساده، صبح‌ها از خواب بیدار شده، صورتتان را بشویید،

لیفت مژه

 

ریمل بزنید و به کارهای روزانه خود برسید. اما مفید است که شب‌ها از نرم‌کننده استفاده کنید و مژه‌هایتان را با روغن نارگیل یا روغن‌های مخصوص دیگرمرطوب نمایید. تنها کاری که میتوانید برای تقویت مژه ها انجام دهید نرم نگه داشتن و تغذیه مناسب آنهاست و هیچ نیازی به رسیدگی‌های دیگر نیست.

بیشتر بدانید : میکروبلیدینگ چیست ؟ 

 

لیفت مژه واقعا به مراقبت ویژه وخاصی نیاز ندارد. با لیفت  از آرایش بی‌نیاز می‌شوید و در صورتی که علاقه داشته باشید می‌توانید انواع ریمل‌های حجم‌دهنده و بلندکننده و…را مورد استفاده قرار دهید. اطمینان داشته باشید که همه از زیبایی و طبیعی بودن مژه های شما تعریف خواهند کرد.
رسیدگی پیرایشی
این مورد بسیارجالب است: هر شب آرایش چشم‌ها را پاک کرده و فاصله های لیفت کردن را افزایش بدهید تا مژه‌هایتان ضمن استراحت ،سالم و طبیعی بمانند.
مراحل لیفت مژه

 

مرحله ی اول
در این مرحله دور چشم از هر گونه آلودگی و چربی پاکسازی کامل شده و این کار با محلول پروتئین و آماده سازی به وسیله کمپلکس تقویت کننده مو انجام میپذیرد.
مرحله دوم: افزودن طول و خم کردن مژه توسط سرم لیفت مخصوص دراین مرحله صورت میگیرد.
مرحله سوم: ساقه مو با کراتین طبیعی پر می شود
مرحله چهارم: مژه با رنگدانه های مخصوص رنگ آمیزی می شود
مرحله پنجم: فیکس و تقویت کردن مژه با سرم مخصوص ویتامینه

خواص ظاهری لیفت مژه

عملی که با عنوان لیفت مطرح شده است،متدی است که در آن با استفاده از مواد خاصی مژه ها ضخیم‌تر به نظر می آید. در این روش بیشتر شدن قطر مژه ها سبب می‌شود که حالت خمیدگی روبه‌بالا برای مژه های بالا و خمیدگی روبه‌پایین برای مژه‌های پایینی به وجود بیاید.

لیفت مژه

از آنجا که مژه‌ها حالت خمیدگی می یابند این‌طوربه نظرمی‌رسد که مژه‌ها لیفت شده اند. بنابراین مژه هایی که قبلا جلوی چشم‌ها بودند، به سمت بالا و پایین فرخورده و همین موضوع باعث زیبایی می‌شود. همچنین فر خوردن مژه ‌ها به سمت بالا و پایین، موجب می‌شود که چشم‌ها درشت ‌تر و جذاب تر به نظر بیایند. این موضوع از لحاظ زیبایی، برای افراد خوشایند است و جذب آن میگردند.
مواد لیفت و لمینت مژه
مواد لازم برای انجام لیفت کاملا گیاهی و تقویت‌کننده است. مواد اصلی کراتین، ویتامین و روغن‌های مفید میباشد. این مواد هیچ عارضه ای به دنبال نداردو برعکس موجب تقویت مژه و ریشه ی آن میشود.

ممنونم بابت مطالعه مقاله اگر سوالی در این زمینه دارید با  متخصصان تاتو صالحان تماس بگیرید و مشاوره رایگان شوید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *