میکروبلیدینگ چیست و چه تاثیری دارد ؟

میکروبیلدینگ

در شبکه های اجتماعی به اشتراگ بزارید:

Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتساپ
Share on twitter
توئیتر

میکروبلیدینگ چیست ؟

در حقیقت میکروبلیدینگ به نوعی آرایش همیشگی میگویند که با تاتو کاملا فرق دارد. در صورتی که از روش میکروبلیدینگ استفاده کنید، ابروهایی پرتر و طبیعی تر می تونید داشته باشید. برای انجام دادن این عمل ، یک فوق تخصص حرفه ای در این مورد، زیر اولین لایه پوست فرد سوزن بسیار ریزی را فرو می کند و هاشورهای طبیعی که به شکل موی ابرو میباشند را می کشد

مطالبی که در ابن مقاله به ان میپردازیم 

1-میکروبلیدینگ چیست ؟

2-چرا در این مرکز کار رایگان انجام میشود ؟

3-نکات بسیارمهمی که باید در انجام میکروبلیدینگ به آن توجه کرد!

4-میکروبلیدینگ ابرو چیست و چگونه انجام میشود ؟

5-میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن چه تفاوت هایی با هم دارند؟

6-مراقبت های لازم  قبل و بعد از میکروبلیدینگ چیست؟

7-آیا میدانستید که انجام عمل میکروبلیدینگ در چه مواقعی غیر ممکن می باشد؟

8-جمع بندی آخر!!

 

میکروبیلدینگ

با انجام عمل میکروبلیدینگ ابرویی بسیار مرتب ، بسیار زیبا و بدون کوچکترین تغییر و کاملا تمیز خواهید داشت. البته لازم است بدانید که این روش دائمی یا همان (ماندگار) به حساب نمی آید وکاملا موقت است و اغلب بین ۶ تا ۳۶ ماه امکان دارد که ماندگاری داشته باشد براتون و بر روی پوست شما ماندگار باشد . بعد از انجام عمل میکروبلیدینگ لازم است بدانید هر ۴ الی ۸ هفته جهت ترمیم به متخصص این کار مراجعه کرده تاتو صالحان از افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه استفاده میکند برای ارتباط با کارشناسان ما با ما در تماس باشید

و با گذشت زمان این فاصله زمانی مراجعه ۶ ماه تا ۱۲ ماه یکبار خواهد شد.

برای ارتباط با متخصصین ما با شماره درج شده تماس حاصل کنید تمامی خدمات در تاتو صالحان  برای شما عزیزان رایگان انجام میشه

استفاده از این روش برای کسانی توصیه می شود که قبل ازهر چیز به دنبال ابروهای پر و مرتبی هستند و دوست دارند جاهای خالی در میان ابروهایشان پرگردد. البته انجام و عمل این کار برای افرادی که قصد ایجاد خم کوچکی در ابروی خود دارند، امکان پذیر می باشد . در مقابل بعضی از افراد هم با پوست های خاص و شرایط پزشکی خاص می باشند که قبل از انجام میکرو مشورت و مشاوره  آن ها با پزشک متخصص پوست و مو ضروری لازم می باشد

سالن فوق تخصصی تاتو صالحان کلیه امور مربوط زیبایی را برای شما عزیزان به صورت رایگان انجام میدهد.

چرا در این مرکز کار رایگان انجام میشود ؟

دقت کنید که افراد با پوست های  چرب، اگزما، جوش های بسیار زیاد و بدخیم، باردار وهم چنین پوست های کلویید سازو … باید حتما از انجام این کار  بپرهیزید. به این دلیل حساس بودن پوست تان، احتمال خون ریزی شدید وجود دارد و باعث عدم رنگ گرفتن ابرویشان خواهد شد و نتیجه خوبی به همراه نخواهد داشت و موجب ناراحتی شما می گردد.

میکروبیلدینگ

میکرو یک نوع آرایش دائم به حساب می آید وتفاوت های زیادی با تاتو دائمی دارد. با استفاده از روشهای میکروبلیدینگ شما می توانید. ابروهای بسیار مرتب و پرپشت تر و طبیعی تری داشته باشید. به طور میانگین ، اگر از خانمی بپرسند که آیا دوست دارد بر روی صورت خود تاتو داشته باشد، به احتمال  بسیارزیاد استقبال نخواهد کرد .اما اگر دوباره از او بپرسید که آیا دوست دارید ابروهای بسیار خوش فرم داشته باشید، بدون اینکه نیازی به آرایش کردنداشته  باشد؟

در این زمان به احتمال زیاد اولین سوالی که از شما خواهد پرسید این می تواند باشد  که، چگونه می توان این کار را انجام داد؟

میکروبیلدینگ برای مشتری

آیا زمانی را که بسیاری از خانم ها ابروهای خود را کاملا می تراشیدند تا بر روی آن تاتو بزنند یادتان می باشد؟ این تاتو ها به شدت غیرطبیعی  ونامرتب به نظر می رسیدند. تکنیک های آرایشی و بهداشتی  که روز به روز در حال افزایش وبه روز شدن  است و به محبوبیت زیادی رسیده ، برای این تاتو های غیر طبیعی نا منظم راه حل هایی پیدا کرده اند. در سال های قبل، با توجه از روش میکرو، شما می توانید ابروهای پرتر ومنظم تر با ظاهر طبیعی وزیبا  داشته باشید. روش  انجام این کار میکروبلیدینگ به این گونه می باشد که سوزن بسیار ریزی در زیر اولین لایه ی پوست فرو میشود و می تواند هاشورهای طبیعی ومنظم به شکل موی ابرو شما ایجاد کند. می توانید روشهای کار  را در شبکه های اجتماعی،واتس آپ و به خصوص ویدیو های اینستاگرام، تاتو صالحان  مشاهده کنید. نتیجه ی کار بسیار تمیز، زیبا و بدون کمترین تغییرنارضایتی در صورت شما خواهد بود. اگر هنوز مطمئن نیستید که این روش می تواند راه حل مناسبی برای ابروهای شما باشد، تمام مواردی که باید قبل از اقدام به این کار بدانید، در این مقاله ذکر شده است که ما برای شما توضیح می دهیم.

نکات بسیارمهمی که باید در انجام آن توجه کرد:

برخلاف تتو های کسل کننده ی  قدیمی، میکرو دائمی نمی باشد و یا ماندگار نمیباشد :

میکروبلیدینگ نیمه دائمی به حساب می آید، به این معنا که ممکن است از 6 ماه تا 36 ماه ماندگار باشد. پس میتوان به عنوان آرایش دائم به حساب آید .از انجام عمل میکروبیلدینگ، هر 4 تا 8 هفته باید ترمیم بر روی آن انجام شود. بعد از پایان این مدت، ترمیم به هر 6 ماه تا 12 ماه یک بار می رسد.

میکروبلیدینگ برای همه عموم مردم و افراد مناسب نیست:

این عمل برای کسی خوب می باشد که خواهان ابروهای پرپشت ومنظم می باشد که قصد داشته باشد تا تمام جاهای خالی موجود در ابروهای خود را پرویک دست کند. علاوه بر موارد ذکر شده در بالا  تا اینجای کار، خانمی که قصد دارند تا خم کوچکی در بالای ابروی خود ایجاد بکنند نیز افراد مناسبی برای انجام این کار می باشند . افرادی که پوست آن ها از نوع خاصی است و شرایط پزشکی خاصی دارند، برای انجام این کار باید با متخصص مشورت  کنند و راهنمایی بگیرند. افرادی که دارای پوست چرب، داگزما، جوش های بدخیم و کلویید ساز و… هستند و همچنین افرادی که باردار هستند باید از انجام از این کار منصرف شوند. افرادی که پوستان ها حساس است ، به راحتی  خونریزی می شود، بنابراین ابروی آنها به خوبی رنگ نمی گیرد و نتایج به دست آمده رضایت بخش نمی باشد.

بیشتربدانید : لیفت مژه چیست ؟

 

لیفت مژه
لیفت مژه

میکروبلیدینگ ابرو چیست و چگونه انجام میشود ؟

امروزه اصطلاح وعبارت میکروابرو به گوشتان خیلی خورده است . میکروبلیدینگ ،اصطلاحی است که تقریبا همه افراد با آن آشنایی دارند. همان طور که میدانید، تعداد بسیار زیادی از خانم ها ابروهای کم پشت و نازک ودارای جای خالی هستند که برای پر کردن  ومرتب کردن و طبیعی تر نشان دادن آن ها از ژل یا سایه استفاده می کنند یا از شیوه تاتو ابرو که در سال های گذشته به وجود آمده بوداستفاده می کنند که خیلی از آن راضی نبوده اند و البته روش مناسبی هم نمی باشد .

میکروبلیدینگ ابرو یکی از شیوه های ی مدرن و زیبابرای پر کردن ابرو به شمار می رود که می تواند به فرد چهره جدیدی وخوشگلی بدهد. ابرو یکی از مهمترین اجزای بخش های صورت هر فردی است و  افرادی که از ابروهای خودراضی نیستند، با استفاده از این روش که چیزی فراتر از یک نقاشی می باشد و مانند موهای طبیعی، فرم تازه ای  به ابروهایشان می دهند.

انجام میکرو ممکن است همراه با درد یا بدون درد باشد :

بسیاری از افراد ماهر ومتخصص در این زمینه، از بی حسی جزئی وخفیی استفاده می کنند تا مشتریان احساس راحتی بکنند. اما با این وجود ، این کار با سوزن انجام می گردد. زمانی که پوست شما در حالت آزاد و باز قرار دارد، بی حسی بلافاصله اثرمی کند و شما هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن چه تفاوت هایی با هم دارند؟

میکروپیگمنتیشن دو تا از روش های هاشور ابرو به حساب می آید که در فاکتورها و روش های جزئی مختلفی با هم تفاوت دارند. این فاکتورها وروش ها  عبارتند از:

ابزار مورد استفاده برای انجام :  با استفاده از  قلم بلید ودست که ابزاری غیر الکتریکی و فاقد موتور وبرق است، صورت می گیرد.

 

این قلم بلید سوزن های یک بار مصرف دردو مدل که شامل فلت یا اسلپ دارد که برای انجام آن لازم است که با استفاده از فشار دست، سوزن بر روی پوست حرکت داده شود وتا طراحی انجام بگیرد. در مقابل در روش میکروپیگمنتیشن، از دستگاه و قلمی دیجیتال که موتور با قابلیت تنظیم از دور دارد، استفاده می شود.

 

مراقبت های لازم  قبل و بعد از میکروبلیدینگ چیست؟

یکی از مراقبت های قبل از میکروبیدلینگ، عدم ورزش کردن در همان روز است.سعی کنید زمانی که می خواهید میکرو انجام دهید ، الکل و کافئین مصرف نکنید.

رنگ نکردن ابروها ۳ روز قبل از آن  لازم وضروری است. هم چنین۲۴ ساعت قبل از انجام آن نباید برخی از داروها مانند آسپیرین، نیاسین، ویتامین ای و ایبو پروفن را استفاده شود.

حواستان باشد با صورتی که دچار آفتابده سوختگی شده  به پزشک متخصص پوست و موو زیبایی برای انجام این روش مراجعه نکنید.

از مراقبت های بعد از آن می توان به  این موارد اشاره کرد : تمیز کردن نواحی ابرو با استفاده از پنبه و سرم نمکی وپماد مخصوصی که به شما داده میشود استفاده کنید .

سعی کنید حداقل تا مدت  یک هفته از خیس کردن ابروهای خود از طریق ورزش کردن یا آب زدن به اطراف ابروها خودداری کنید.

از مراقبت های دیگر بعد از میکرو، استفاده از کرم هایی است  که دکتر تجویز نموده است و هر ۴ ساعت یک بار لازم است تمدید گردد.

در صورتی که  ابروهایتان بعد از انجام این شیوه تیره شده باشد، نیازی نیست اصلا نگران باشید، چرا که به گذشت زمان کمرنگ  گردیده و حالت طبیعی پیدا خواهد کرد.

 

آیا میدانستید که انجام عمل میکروبلیدینگ در چه مواقعی غیر ممکن می باشد؟

خانم های باردار باید از انجام عمل میکرو خودداری کنند.

وقتی که از داروهای بی حس کننده استفاده می نمایید، از انجام میکرو خودداری کنید.

انجام عمل  میکرو  در دوران شیردهی غیر ممکن می باشد.

در صورتی که آفتاب سوختگی دارید، از این انجام  این کار دوری نمایید.

برای کسانی  که به بیماری صرع و اختلالات ایمنی بدن مبتلا می باشند ، انجام میکروبلیدینگ ممنوع است.

کسانی که  مبتلا به  بیماری پوستی می باشند  نباید از این روش استفاده کنند، زیرا برای این افرد ضرر دارد.

انجام عمل میکرودر زمان شکستگی ابرو به هیچ وجه نباید صورت گیرد.

اگر به دیابت مبتلا هستید و دارو های رقیق کننده خون را مصرف می نمایید، نباید از این روش استفاده کنید .

انجام این کار  برای کسانی که زیر ۷۲ ساعت اپیلاسیون انجام داده اند، ممنوع می باشد.

میکروبیلدینگ

 

 

جمع بندی آخر:

با توجه به توضیحاتی که در بالا ذکر کردیم ، نتیجه می گیریم میکرواز جمله راهکارهایی است که برای انجام آن با مراجعه به فرد مجرب و متخصص در این زمینه  نیاز دارند، در غیر این صورت امکان داردکه  به نتیجه دلخواه خود دست پیدا نکنید. پس این نکاتی که ذکر کردیم را جدی بگیرید و همیشه به خاطر داشته باشید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد میکروبلیدینگ و انجام مشاوره های تخصصی و  رایگان با سالن تاتو صالحان در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *