0 تا 100 خط چشم

خط چشم

در شبکه های اجتماعی به اشتراگ بزارید:

Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتساپ
Share on twitter
توئیتر

 خط چشم چیست ؟

خط چشم امروزه شیوه های بسیاری برای زیبا شدن صورت ایجاد شده است که هر یک دارای مزیت ها و عوارض گوناگون میباشند. خط چشم در این میان شیوه هایی هستند که از هر جنبه برای فرد یک انتخاب درست و صحیح میباشند. در حقیقت افراد باید با بررسی و جستجو در مورد شیوه های متفاوت ، در خط چشم انتخاب صحیحی داشته باشند که باعث پشیمانی بعدی نگردد. چشم یکی از اندامهای صورت میباشد که زیبایی آن اثر بسیاری در چهره ی فرد دارد به همین دلیل افراد غالبا از شیوه های متفاوتی جهت زیباتر گردیدن چشم استفاده می نمایند.

خط چشم

در واقع جهت زیباترگشتن چشم‌ها افراد اکستنشن یا کاشت مژه انجام میدهند که البته اثر بسیار زیادی در زیبایی دارد ولی از شیوه های دیگر زیبایی چشم، میباشد . کشیدن برای بیشتر خانم‌ها اغلب سخت بوده و با دشواری می‌توانند بعد از بارها پاک کردن و کشیدن مجدد به یک مورد پسند و خوب خود برسند. جهت حل کردن این مشکلات و کم شدن دغدغه خانم‌ها شیوه ای به اسم خط چشم مویی ایجاد گردیده است. با استفاده نمودن از میکروبلیدینگ ، دیگر خانم ها نگرانی در رابطه با یکسانی

چشم شان نخواهند داشت و می‌توانند وقت و زمان کمتری جهت آرایش خود صرف کنند چرا که در آرایش کردن صورت کشیدن خط چشم بیشترین وقت را می‌گیرد.

مارک خط چشم  نسبت به شیوه های دیگرمانند تاتو که دارای هزینه ی بالایی است وهمچنین ترمیم آن نیز در ضمن وقت گیر بودن بسیار هزینه دار میباشد ،کم هزینه تر و راحت ترمیباشد.

 بیشتر بدانید:  میکروبلیدینگ چیست؟

این شیوه یک شیوه ی تقریبا جدید میباشد که برای خانم هایی که از آرایش کردن هر روزه خسته شده و دوست دارند آرایش صورت نیمه دائم و یا حتی دائمی داشته باشند روش بسیار مناسبی میباشد و می‌تواند به خوبی جوابگوی نیازهای خانم ها گردد. این شیوه برای چشم و ابرو مورد استفاده قرار میگیرد و در عین حال که جایگزین بسیار خوبی برای تاتو قدیمی می باشد از نظر ظاهرنیز بسیار طبیعی‌تری دیده می شود. میکروبلیدینگ در واقع مانند تاتو قدیمی انجام می گردد فقط با این فرق که تاتو با دستگاهی ویژه و مخصوص صورت میگیرد در حالی که میکروبلیدینگ به وسیله ی یک قلم و یا ابزار دستی انجام میگیرد . این شیوه به صورت تزریق رنگدانه ها به لایه میانی پوست انجام میشود و درلایه ی میانی پوست نیز باقی می‌مانند.

در میکروبلیدینگ بعد از انتخاب طرح مورد علاقه ی  رنگدانه ها مطابق اصول مخصوصی به درون پوست تزریق می‌ گردد. این شیوه ی کشیدن خط چشم به شکل نیمه دائم میباشد. چرا که قرار گرفتن درمقابل نور خورشید و همچنین گذشت زمان موجب کم رنگ شدن آن خواهد شد. این شیوه نسبت به تاتو دائم زود کم رنگ می شود ولی نحوه ی مراقبت افراد هم در کم رنگ شدن آن اثر بسیار زیادی دارد و یکی ازمسایل مهم در این روش میباشد.

خط چشم

دوام میکروبلیدینگ خط چشم

همچنان که که گفته شد میکروبلیدینگ با گذشت زمان رنگ خود را از دست داده و کم رنگ می شود پس باید به عنوان یک شیوه ی نیمه دائم از آن نام برد. این شیوه احتیاج به ترمیم و تمدید داشته وشخص باید بعد ازگذشت زمان برای ترمیم و تمدید آن به مرکزانجام میکروبلیدینگ مراجعه نماید.ماندگاری حداکثر به مدت یک سال و نیم تا دو سال میباشد و ترمیم آن نیز بعد از این مدت زمان انجام خواهد گرفت. اگر بعد از انجام میکروبلیدینگ متوجه شویم که در کار انجام شده ایراداتی وجود دارد بلافاصله می‌توان آن را ترمیم و ایرادات را اصلاح نمود. درشیوه ی میکروبلیدینگ اغلب صدمات و آسیبها کم بوده و افراد بسیار کم به آلرژیهای ناشی از آن مبتلا می گردند. در این شیوه خطرات ناشی از انجام آن بسیار کمتر از روش‌های قدیمی مانند تاتو میباشد به همین علت می‌توان در واقع خطرات آن را کاملاً نادیده گرفت. دو شیوه ی تاتو جنبه های مشابه زیادی با هم دارند ولی تفاوت‌هایی نیز در آن‌ها هست. در هر دو شیوه رنگدانه ها به داخل پوست تزریق می گردد ولی هم وسیله ی مورد استفاده در آن‌ها و همچنین روش انجام تزریق به داخل پوست با هم کاملا فرق دارد. بنابراین باید با در نظر داشتن انتظارات و علایق شیوه ی مناسب خود را انتخاب کنیم.

نحوه انجام میکروبلیدینگ خط چشم

در این شیوه برخلاف روش تاتو که ازیک ابزار مخصوص استفاده می‌گردد، از قلمی که دارای تیغ می باشداستفاده می نمایند و به این وسیله تزریق رنگدانه ها به درون پوست صورت میگیرد. و با در نظرداشتن مدل مورد علاقه و دلخواه برای تاتو خط چشم با استفاده از قلم این کار انجام می گیرد. البته باید توجه داشته باشید که در انجام میکروبلیدینگ دقت بسیار بالایی به کار می رود تا نتیجه عالی و مورد نظر به دست بیاید. تیغ‌های میکروبلیدینگ با دقت بسیار بالا خطوطی زیبا و کاملا طبیعی را ایجاد مینماید.

 

تاتو خط چشم در کل می توان گفت که میکروبلیدینگ از شیوه ایی میباشد که بسیار طبیعی به نظر می آید. میکروبلیدینگ غالبا در دو جلسه انجام می‌گردد. جلسه اول تقریبا دو ساعت طول می‌کشد .اما جلسه دوم کمتر طول می‌کشد ولی طولانی تر شدن زمان جلسه ی دوم نیز ممکن میباشد . این شیوه ماندگاری نسبتاً متوسطی نسبت به شیوه های دیگر دارد. شیوه های دیگری نیز وجود دارند که ماندگاری بیشتری دارند ولی روش میکروبلیدینگ هم مزیت‌های خاص و ویژه ی خود را دارد که مهم ترین مزیت آن ظاهر بسیار طبیعی و زیبا ی آن می باشد.  میکروبلیدینگ در مقایسه با روش‌هایی مانند تاتو خط چشم که هم هزینه‌های بالایی دارد و هم ترمیم آن بسیار وقت گیر و پرهزینه است روش بسیار مناسب و به صرفه ای هم از نظر زمان و هم از نظر مالی میباشد.

ترمیم  خط چشم

بعد از انجام میکروبلیدینگ خط چشم امکان دارد که آسیب‌ و یا عوارضی درشخص به وجود بیاید که برای اصلاح آن غالبا عمل ترمیم انجام میگردد.امکان این وجود دارد که ترمیم آسیب‌های به وجود آمده حداکثر تا ده روز به طول بکشد. به دنبال انجام عمل میکروبلیدینگ باعث میشود که قرمزی و تورم در ناحیه ی مذبور ایجاد گردد که حداکثرتا ده روز بعد از انجام عمل میکروبلیدینگ از بین خواهد رفت. بعد ازپایان عمل میکروبلیدینگ امکان این وجود دارد که نتیجه کاربا چیزی که مد نظرو دلخواه شما بوده از نظر رنگ متفاوت باشد که در این حالت باید در نظر گرفت که رنگ آن با گذشت زمان کم رنگ ترمی شود و به نتیجه مورد انتظار و مورد علاقه نزدیکتر خواهید شد.

خط چشم

تقریبا یک ماه بعد از انجام عمل میکروبلیدینگ رنگ آن روشن ترمی شود و به رنگ طبیعی که مورد نظرخودتان می باشد نزدیک می گردد. میکروبلیدینگ خط چشم احتیاج به دقت و توجه زیادی دارد واین عمل حتماً باید نزد متخصص با تجربه و مجرب انجام بگیرد تا با اطمینان خاطر لازم را داشته باشید چرا که چشم حساس ترین اندام صورت می باشد که در صورت کوچکترین خطا می‌تواند عوارض ی جبران ناپذیر به بار بیاورد. در صورتی که اقدامات قبل از انجام عمل میکروبلیدینگ مانند بررسی عوارض و …درست صورت بگیرد می‌توان با آسودگی خاطر و اطمینان کامل این کار را به انجام رساند.

متخصص  خط چشم

همان گونه که بیان گردید به علت حساسیت های خاص چشم عمل میروبلیدینگ باید حتماً نزد متخصص مجرب و کار آزموده انجام گردد تا بتوانیم درانتظار یک نتیجه ی خوب و عالی و بدون عوارض باشیم بسیاردیده شده که اشخاصی بدون اینکه هیچ‌ مدرک تخصصی در این زمینه داشته باشند فقط با دیدن فیلمها و کلیپ‌هایی مرتبط با عمل میکروبلیدینگ خط چشم در اینترنت به انجام این کار اقدام میکنند که نتیجتا منجر به آسیب‌ها و صدمات بسیاری در افراد مراجعه کننده گردیده وهمچنین اعتماد آن‌ها را برای انجام عمل از بین برده است. به دلیل استقبال فراوانی که از این روش شده است بیشترافراد به دنبال سوء استفاده میباشند و می‌خواهند بدون پرداخت نمودن کوچکترین هزینه ای از اکار درآمد به دست بیاورند

خط چشم

این اشخاص همان افرادی می باشند که مراجعه کردن به آن‌ها موجب انصراف شما از انجام دادن این روش خواهد شد. متخصص و انواع دیگر باید توانایی داشته باشد که به صورت صحیح ودقیق و با رعایت کردن همه اصول و قوانین ، این کار را انجام دهد و فقط در این صورت می‌توانیم بگوییم که این فرد متخصصی با تجربه در انجام کار می باشد که می‌توان به آن اعتماد واطمینان نمود. متخصص این شیوه در مورد رنگ‌ها، عوامل بیماری زا و غیره و در نتیجه مهارت‌های عملی آموزش می‌بینند. نسبت به راهکارهایی مثل تتو که هزینه‌های بسیار بالایی دارد و همچنین ترمیم آن هم پرهزینه و زمان بر می باشد.در حالی که این روش بسیار کم هزینه تر می باشد.

مزیت های خط چشم

این راهکار علاوه بر اینکه خط چشم دائمی برای افراد به وجود می‌آورد همچنین باعث این می شود که چشم بسیار درشت تر و زیباتر به نظر آید. این راهکار باعث این می شود که مژه‌های شخص هم پرتر و پرتراکم تر به نظر برسند و این هبر زیبایی چشم را افزایش میدهد . این روش برای کشیدن خط چشم برای افرادی که پلک‌های افتاده دارند بسیار متناسب می باشد و در حقیقت فقط با این راهکار می‌توان بدون عمل جراحی برطرف کردن افتادگی را از بین برد. هنگامی که برای بیرون رفتن حاضر می‌شوید برای خط چشم کشیدن زمان زیادی می‌گذارید عمل این کار می‌تواند کمک بسیار زیادی بکند و که با این کار در زمان و انرژی هم صرفه جویی می کنیم .

خط چشم

به نسبت راهکارهایی مانند تاتو که هزینه بالایی دارد و که ترمیم و تمدید آن هم هزینه زیاد وهم بسیار زمان گیر است بسیار کم هزینه تر است و به دلیل نیمه دائمی بودن در واقع موقت بودن شخص مزیت بزرگی دارد که میتوان گفت هر زمانی که شخص از طرح خود خسته وناراضی شود می‌توان آن را تغییر داد و یا بعد از زمانی پاک نمی شود و فرد نگرانی و استرسی بابت این مسئله ندارد.

هزینه میکروبلیدینگ خط چشم

هزینه‌ ی انجام عمل میکروبلیدینگ خط چشم قابل تغییراست و به مدل مورددلخواه شخصربستگی دارد ولی به هر صورت این شیوه با توجه به تمام جوانب آن بسیار به صرفه بوده و از نظر مالی برای شخص مشکل ساز نمی باشد . هزینه‌های این شیوه نسبت به سایر روشها مانند تاتو نسبتا کمترمی باشد ولی درعین‌حال زیبایی بیشتر آن قابل کتمان نمی باشد. وبایدبه نکته ی مهمتری اشاره کرد و آن این است که از نظر ظاهری بسیار طبیعی‌تر دیده می شود. لوازم آرایشی امروزه بسیارگران شده و اگرشخص با این شیوه دیگراحتیاجی به کشیدن هر روزه ی خط چشم نداشته باشد، ضمن کاهش هزینه‌های خرید لوازم آرایش ،شخص می‌تواند تا زمان طولانی نیازی به خریدخط چشم نداشته باشد.

با در نظرگرفتن توضیحات داده شده، نیزبه یکی دیگراز شیوه های محبوب و راحت برای زیباتر شدن چشم‌ها تبدیل گردیده است. بنابراین بعد از کسب اطلاعات کافی و لازم واطمینان کامل ازنداشتن سابقه بیماری چشم و حساسیت های خاص با مشورت کردن با پزشک متخصص می‌توان این روش را مورد استفاده قرار داد. روش میکروبلیدینگ نیز مثل دیگر روش‌ها مزایا و معایبی دارد ولی بالاخره نتیجه ی گرفته شده این است که شرایط دراشخاص مختلف با هم فرق دارد. درآخر در مورد ماندگاری مطلبی برای شما عزیزان ارائه میکنیم. در مقایسه با روش‌هایی مانند تاتو که هزینه‌های بالایی دارد و همچنین ترمیم آن هم وقت گیر و هم پرهزینه می باشد ، روشی بسیار کم هزینه ترمی باشد.

 

بیشتر بدانید : لیفت مژه چیست ؟ 

هاشور یا تتو خط چشم چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم باید گفته شودکه تاتو به خطی نازکی می گویند که در بالا ی مژه ها طراحی شده و با توجه به علاقه وسلیقه ی اشخاص در مدل های متفاوت فرق میکند که باعث می شود یک زیبایی دائمی به چشم های شما بخشیده شود. این شکل تاتو دراول برای افرادی که چشم های افتاده، بی حال یا خسته داشتند طراحی گردید اما امروزه بیشترافراد این روش را مورد استفاده قرار می دهند.

این شیوه احتیاج به ترمیم داشته و اغلب احتیاج به حداقل یک جلسه ترمیم برای همه افراد وجود دارد که حدودا بین 14 تا 30 روز بعد از انجام عمل تاتوو فیکس شدن اولیه ی آن انجام می پذیرد. اما قابل ذکر است که در صورت رعایت نمودن مراقبت های ویژه پس از هاشور،هاشور ها ی خط چشم و خط مژه اغلب تا آخر عمر باقی مانده و امکان این وجود دارد که بعد از چند سال فقط کمی کمرنگ تر شده واحتیاج به ترمیم مجدد داشته باشند.

با توجه به این که چشم اندام بسیار حساسی می باشد در صورتی که تاتو کار شما ، فردی مجرب وحرفه ای نباشد و ازابزارهای جدید و مواد بی حس کننده ی مناسب و با کیفیت استفاده ننماید دردی که شما حس میکنید بسیار زیاد خواهد بود. اما در صورتی که تاتو کاری که شما جهت انجام عمل هاشور های برای خود انتخاب میکنید در کار خود با تجربه و حرفه ای باشد و وسایل و ابزار جدید و مواد بی حس کننده ی مناسب و با کیفیت مورد استفاده قرار دهد شما درد زیادی حس نخواهید کرد و در نتیجه با عوارض ناخوشایند هاشور یا تاتوی مثل عفونت و التهاب رو به رونمی شوید. بنا براین انتخاب یک تتو کارحرفه ای و مجرب و مرکز زیبایی مناسب و با کیفیت بسیار مهم میباشد.

اقدامات لازم برای کاهش درد قبل از تتو خط چشم

در صورتی که جزو افرادی می باشید که از انجام عمل تاتوی خط چشم و خط مژه ترس دارید یا پوست بسیار حساسی دارید پیشنهاد ما به شما این است که ساعتی قبل از انجام عمل تاتو نصف قرص آلپرازولام (Alprazolam) یا سایر قرصهای آرام بخش دیگر را مصرف کنید.

قبل ازوارد شدن به کلینیک برای انجام عمل تاتو بهتر است یک نوشیدنی یا خوارکی قندی مثل شکلات یا انواع آبمیوه های قند دار را میل بخورید تا با افت فشار روبرو نشده و بتوانید با آرامش و خیال آسوده و بدون نگرانی و استرس این عمل را انجام دهید .البته باید گفته شود که انجام عمل هاشور به اندازه ای که شما فکر می کنید ترسناک و دردآور نمبی باشد

کارهایی که باید قبل از انجام عمل تاتوی خط چشم و تاتوی خط مژه انجام دهید تا نتیجه ی مناسب و خوبی به دست آورید:

چند ساعت پیش از انجام عمل تاتوی خط چشم و خط مژه بهتر است از مواد کافئین دار مانند چای یا قهوه پرهیز نمایید.

پیش از انجامو خط مژه نباید دربرابر تابش اشعه uv (اشعه ماوراء بنفش)قرار بگیرید.

خط چشم

پیش از، نباید اصلا لایه برداری و میکرودرم پوست برای خود انجام دهید.

از استفاده نمودن داروهایی که محرک پوستی میباشند به طور جدی خود داری نمایید .

اگر سابقه حساسیت پوستی یا دیگرحساسیت ها را داشته باشید پیش از جلسه ی انجام و خط مژه پیشنهاد میشود که از قرص ستیریزین (Cetirizine) استفاده کنید. (چرا که قرص ستیریزین قرصی ضد حساسیت است. )

مراقبت هایی که بعد از انجام تاتوی خط چشم و تاتوی خط مژه باید داشته باشید :

تا 3 روزبعد از انجام تاتوی خط چشم و تاتوی خط مژه جدا از شستن چشم هایتان خودداری نمایید.

تا 24 ساعت بعد ازانجام از کمپرس یخ بر روی پلک ها یتان استفاده نمایید . برای انجام کمپرس پیشنهاد میشود که یخ را درون یک پلاستیک قرارداده و آن را روی پلک هایتان بگذارید.

از روزاول به مدت یک هفته بعد و تاتوی خط مژه از پماد ویتامین آ ویژه ی چشم استفاده نمایید (با مشورت پزشک روزی 3 بار و با استفاده از گوش پاک کن تمیز روی چشم هایتان بمالید.

تا یک هفته بعد از انجام تاتوی از پماد هیدروکورتیزون مخصوص چشم استفاده کنید با مشورت پزشک هر روز یک بار با استفاده از گوش پاک کن بر روی چشم هایتان بزنید

از خارش و کندن زخم هایی که در محل ایجاد شده به شدت خودداری نمایید. چرا که با این کار زخم های بدی به جا می ماند و موجب صدمه رسیدن به چشم میشود .

تا یک هفته از رفتن به سونا و استخر و جکوزی خودداری نمایید .

مرکزفوق تخصصی زیبایی و تتو و میکروپیگمنتیشن “صالحان” زیر نظر پزشک های متخصص و افراد مجرب آماده ارائه خدمات تاتو ابرو ، هاشور ابرو ، سایه ابرو،، خط مژه ، خط لب ، رژلب و… به روش های مختلف و متفاوت با بهترین کیفیت و درجه یک در تهران آماده خدمتوبه شما است . شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر تتو خط چشم و خط مژه با مرکز زیبایی صالحان تماس بگیرید. همکاران و مشاوران ما با روی باز آماده خدمت رسانی به شما مراجعه کنندگان عزیز می باشند .

One Response

  1. ممنونم از توضیحات خوبتون واقعا کاربردی و عالی بود از پاسخگویی شما و مشاوراتون خیلی راضیم ممنونم از شما 🌷🌷🌷🌷🌷

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *