تاتو صالحان رایگان

از بین بردن تاتو با روش عمل جراحی قسمت 1

کسانی که علاقه مند به حذف تاتو هستند ، احتمالاً مارک های زیادی را می بینند که خدمات و محصولات خود را به عنوان راه حل های حذف سریع و سریع تاتو به بازار عرضه می کنند.

توضیحات از بین بردن تاتو با روش عمل جراحی قسمت 1

 کسانی که علاقه مند به حذف تاتو هستند ، احتمالاً مارک های زیادی را می بینند که خدمات و محصولات خود را به عنوان راه حل های حذف سریع و سریع تاتو به بازار عرضه می کنند. مصرف کنندگان باید اثر واقعی و خطرات موجود در تلاش برای از بین بردن خال کوبی را از طریق روش های مختلف درک کنند. 

در حالی که لیزر زدن تاتو ایمن ترین موثرترین روش برای از بین بردن جوهر تاتواست ، اما پاک کننده های خال کوبی احتمالاً چیزی در مورد برش ، کرم و تزریق جوهر ناخواسته شنیده اند. اگرچه پایین بودن قیمت این محصولات و خدمات جذاب به نظر می رسد ، اما اغلب همراه با زخم های ناخواسته ، درد و نتایج چشمگیر است. در این مقاله ما این روش های از بین بردن خال کوبی ها را بررسی خواهیم کرد: برداشتن جراحی ، کرم های موضعی ، تزریق و لیزر درمانی. 

از بین بردن تاتو از طریق عمل جراحی

"برش" فرآیند از بین بردن جوهر ناخواسته با برش جراحی از سطح پوست است. پزشک ناحیه موضع را بی حس کرده ،خال کوبی را با چاقوی جراحی برداشته و لبه های پوست را به هم بخیه می زند. بعد از اتمام این روش ، پزشکان معمولاً یک پماد ضد باکتری برای کمک به روند بهبودی تجویز می کنند. پزشکان به بیماران توصیه می کنند تا دو تا هفت روز پس از جراحی محل را باندپیچی کرده  و با آب و صابون بشویند. 

اگرچه جراحی یک روش موثر برای از بین بردن خال کوبی است ، اما این روش بدون ضرر نیست. از آنجا که این روش به نوعی بی حسی / بیهوشی و جراح دارای مجوز تخته نیاز دارد، برداشتن گرانترین راه درمان است و هزاران هزینه دارد. از همه قابل توجه تر، بیماران اسکارهای جراحی بسیار محسوسی دریافت می کنند.

بسیاری از بیماران در یک جلسه به حذف کامل دست پیدا نمی کنند و برای رسیدن به نتایج مطلوب خود مجبورند دو تا سه عمل جراحی پیگیری را تعیین کنند. برداشتن جراحی بیماران را با زخم های قابل توجه و آسیب به پوست روبرو می کند ، و باعث می شود آنها همچنان به صرف هزینه برای بهبود ظاهر زخم ها ادامه دهند. از بین بردن خال کوبی جراحی م effectiveثر است ، اما ممکن است برای بیماران با خالکوبی کوچکتر و بودجه های انعطاف پذیر گزینه بهتری باشد. 

ادامه مطلب

مقالات دیگر

نمونه کارهای جدید

بازگشت به بالا