خدمات لیزر

لیزر و حذف موهای زائد یکی از پرطرفدارترین روش ها برای از بین بردن موهای ناخواسته بر روی سطح بدن است و این در حالی است که تمامی انجمن ها و متخصصین اعلام کرده اند که لیزر مو نمیتواند تمامی موهای ناخواسته بر روی سطح بدن را از بین ببرد.

ما در کلینیک صالحان تمامی خدمات لازم برای لیزر موهای زائد را به شما عزیزان ارائه میدهیم و به تمامی مراجعه کنندگان اعلام میکنیم که برای این امر باید صبر داشته باشند چرا که حذف موهای اضافه طی چند جلسه انجام میشود، پس اگر شما می خواهید که به نتیجه دلخواهتان دست پیدا کنید باید ثابت قدم باشید و صبر و حوصله کافی را داشته باشید.

لیزر موهای زاند بهترین روش در مقایسه با سایر روش های حذف موهای زائد اعلام شده است زیرا در این روش موها بسیار دیرتر از سایر روش ها رشد میکنند و همچنین تعداد آن ها نیز کاهش می یابد، همچنین استفاده از این روش بسیار سریع و موثر است.

 

دستگاه لیزری که در مجموعه زیبایی صالحان استفاده میشود؛ قدرتمندترین، سریعترین و هوشمندترین دستگاه حال حاضر در ایران است که از تکنولوژی منحصر به فرد سه بعدی در این دستگاه استفاده شده یعنی دارای سه طول موج الکس کندلا، دایود و اندیاگ است با قوی ترین سیستم کولینگ که این مسئله باعث شده بدون دردترین، ایمن ترین و قوی ترین دستگاه لیزر شناخته شود

نام دستگاه : سوپرانو آمریکایی

این دستگاه دو مدل ایرانی و آمریکایی دارد که دستگاه مرکز ما از نوع آمریکایی است ساخت کمپانی coherent آمریکا میباشد

که این کمپانی بزرگترین و معتبرترین شرکت تولید کننده لیزر بار در جهان است

 

***توجه***

* بدون شک و با ادعا باا این تعداد شات پایین ترین مبلغ در کل ایران را داریم

* تضمین 100% میدهیم بابت جوابدهی عالی چون تعداد شات ها بسیار بالاست