فیبروز چیست؟

فیبروز چیست؟

فیبروز چیست؟

فیبروز چیست؟

فیبروز ابرو (phibrows) روشی جدید برای هاشور ابرو با استفاده از قلم میکروبلیدینگ می‌باشد. 

الگوی اصلی فیبروز بر پایه الگوی طبیعی ابرو می‌باشد. یعنی جهت خط‌ها دقیقا هم جهت با جهت موهای ابرو است.

شاید سوال بسیاری این باشد که اصلا فیبروز ابرو چیست و چه فرقی با میکرو بیلدینگ ابرو دارد به شما پیشنهاد می کنم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید .
نام این متد فیبروز برگرفته از شرکتی در صربستان می باشد که این روش زیبایی را بنیان گذاری کرده است در حال حاضر افراد بسیاری از کشور ها ،این متد زیبایی ابرو را مورد استفاده قرار داده اند
فیبروز ابرو از جمله روش نیمه دائمی برای زیبایی ابرو و آرایش آن می باشد که از آن می توان به صورت دستی با استفاده از سوزن های یکبار مصرف استفاده نمایید و پس از اتمام این روش شاهد زیبایی ابروهای خود با فرم بسیار طبیعی و عالی خواهید بود.
هدف از این متد بر طرف کردن و ارائه راه حلی برای پوشاندن نواقص ابرو می باشد که با پر کردن مناطق خالی ،فرم دهی به ابرو و قرینه سازی ابرو انجام می گیرد .
مرکز تاتو صالحان یکی از برترین و مجهزترین مراکز زیبایی در ایران می باشد ،در برخی از مراکز رنگ های بسیار نامرغوب استفاده می کنند اما در مرکز تاتو صالحان رنگ ها گیاهی و بسیار با کیفیت ارائه می دهند .

هدف از انجام فیبروز :

هدف از این متد برطرف کردن و ارائه راه حلی برای پوشاندن نواقص ابرو می باشد که با پر کردن مناطق خالی، فرم دهی به ابرو و قرینه سازی ابرو انجام میگیرید.

با فیبروز ابرو شما می توانید صاحب ابرو هایی با طرح خاص و با رنگ مختص باشید.

در نظر داشته باشید که این روش آرایش ابرو دائمی نمیباشد و پس از گذشت مدتی معین از بین می رود برای همین برای داشتن ابروهایی طبیعی با زیبایی خاص می توانید به صورت دائم از این متد استفاده نمایید.

مراحل فیبروز ابرو:

ابتدا خطوط ابرو بایست در بخش تاج ابرو اجرا شود، هر خط اجرا شده 2 باز تمدید گردد، سپس نوبت شوک دادن ره رنگ می رسد

پس از 3 الی 4 دقیقه ابروها رنگ گرفته و نوبت بی حس کردن می باشد، توجه داشته باشید 10 روز قبل از اجرای فیبروز نبایست ابروها را رنگ کرد.

رنگ انتخاب شده نبایستی زیاد روشن باشد، در مرحله بعدی آرک ابرو و دم ابرو ترسیم می شود، برای کم رنگ نبودن تاتو بایست ضخامت استروک ها دو برابر کرد.

با توجه به نوع پوست افراد اجرای فیبروز ابرو در چند مرحله انجام می شود و برای اجرای بهتر این روش پوست خشک و نرمال مناسب می باشد.

مزایا فیبروز ابرو:

ایجاد تراکم بالا در ابروها

فرم دادن به آرک ابروها

پاک کردن راحت فیبروز

قرینه سازی ابروها

دقت بیشتر به دلیل دستی بودن فیبروز

فرم دادن به تاج ابروها

تغییر حالت دادن راحت ابروها

دادن حالت ظریف و طبیعی به ابروها

ایجاد التهاب کم

سوزش و درد کمتر

ماندگاری سایه یا هاشور ابروها بر اساس متد فیبروز و بسته به نوع پوست بین یک ماه تا یک سال می باشد.

درباره فیبروز ابرو بیشتر بدانید

چه کسانی نمی توانند از فیبروز ابرو استفاده کنند ؟