فیلر لب

لب یکی از قسمتهای صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده ،ارتفاع لب کاهش یافته و برجستگی آن درصورت کاهش میابد،تزریق ژل لب می تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید . حجم لب ،ارتفاع و برجستگی آن را تحت تاثیر سن قرار خواهند گرفت.

ادامه متن را در صفحه فیلر لب مطالعه فرمایید

خدمات تعرفه
دنبی مشاوره تلفنی
زیشل مشاوره تلفنی
رووفیل مشاوره تلفنی
نورامیس مشاوره تلفنی

فیلر بینی

تزریق فیلر به بینی یا همان اصلاح فرم بینی بدون جراحی معمولا توسط افرادی که بینی شان دارای مشکلات جزئی است ؛ و به همین دلیل کاندیدای مناسبی برای انجام عمل زیبایی بینی محسوب نمیشوند ، ترجیح داده میشود. اثرات فیلر بینی بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است و بیماران میتوانند در همان روز به فعالیت های عادی خود بازگردند.

ادامه متن را در صفحه فیلر بینی مطالعه فرمایید.

خدمات تعرفه
دنبی مشاوره تلفنی
زیشل مشاوره تلفنی
رووفیل مشاوره تلفنی
نورامیس مشاوره تلفنی

لیزر

لیزر و حذف موهای زائد یکی از پرطرفدارترین روش ها برای از بین بردن موهای ناخواسته بر روی سطح بدن است و این در حالی است که تمامی انجمن ها و متخصصین اعلام کرده اند که لیزر مو نمیتواند تمامی موهای ناخواسته بر روی سطح بدن را از بین ببرد

ادامه متن را در صفحه لیزر مطالعه فرمایید.

خدمات تعرفه
پکیج طلایی (نوک پا تا پیشانی) مشاوره تلفنی
نقره ای پلاس (دست کامل+پا کامل+بیکینی+زیربغل) مشاوره تلفنی
نقره ای (ساق دست+ ساق پا+بیکینی+ زیربغل) مشاوره تلفنی
برنز (بیکینی+ زیربغل +پشت لب هدیه) مشاوره تلفنی

مزوژل

یکی از بهترین و موثر ترین درمان ها موجود برای از بین بردن مشکلات پوستی به ویژه اطراف چشم ها است که امروزه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند .با افزایش سن در انسان هیالورونیک اسید موجود در بدن کاهش یافته و درنتیجه این روند ،طراوت و شادابی پوست نیز کاهش می یابد .در این نوع درمان ،هیالورونیک اسید طبیعی موجود در پوست احیا شده و بر اثر آن پوست جوان و زیبا میشود.

ادامه متن را در صفحه مزوژل مطالعه فرمایید.

خدمات تعرفه
بلامین مشاوره تلفنی
جالپرو کلاسیک مشاوره تلفنی
جالپرو اچ ام دبلیو مشاوره تلفنی
پروفایلو مشاوره تلفنی

زاویه سازی فک و چانه

زاویه سازی فک چیست؟
زاویه سازی فک (orthgnathic) از واژه یونانی ( orthos) به معانی " مستقیم " و "فک " می باشد . اورتوژناتیک یا سازویه سازی فک ،مجموعه اقداماتی است که در نهایت به بهبود ناهنجاری های موجود در فک و یا زیبا سازی آن منجر می شود .
این ناهنجاری ها می تواند به علت کمبود اسکلت ،گردی صورت ،کوتاه بودن اندازه هندسی فک و...باشد .بازگردانی حجم از دست رفته صورت یا اختلالات مادر زادی به منظور زیبایی هدف زاویه سازی فک و صورت می باشد

ادامه متن را در صفحه زاویه سازی فک و چانه مطالعه فرمایید.

خدمات تعرفه
دنبی مشاوره تلفنی
زیشل مشاوره تلفنی
رووفیل مشاوره تلفنی
نورامیس مشاوره تلفنی

هایفوتراپی

هایفو تراپی یکی از روش های نسبتا جدید در درمان های زیبایی برای سفت کردن و لیفتینگ صورت است که بدون درد و غیر تهاجمی بوده و می تواند جایگزین لیفت صورت می شود . در هایفو تراپی از امواج فرا صوت ( او لستراساوند ) استفاده می شود . یعنی همان امواجی که در دستگاه های سونوگرافی مورد استفاده می گیرد . منتها در هایفو این امواج به صورت متمرکز به لایه های خاصی از پوست انرژی وارد کرده و باعث تحریک تولید رشته های کلاژن می شوند

ادامه متن را در صفحه هایفوتراپی مطالعه فرمایید.

خدمات تعرفه
هایفوتراپی کل صورت ، گردن و غبغب با ژول عالی و شات کامل مشاوره تلفنی

فشیال حرفه ای صورت

فیشیال چیست؟
فیشیال یک روش درمانی رایج و محبوب برای داشتن پوستی سالم و درخشان است. این روش درمانی در چند مرحله به مدت 2 ساعت انجام میشود. به عبارت دیگر، از زمانی که وارد کلینیک زیبایی پوست و مو شده و تا زمانی که از آن خارج میشوید، تنها به 2 ساعت زمان نیاز خواهد بود تا به پوستی درخشان و البته جوانتر برسید.

ادامه متن را در صفحه فیشیال مطالعه فرمایید.

خدمات تعرفه
پکیج نقره ای مشاوره تلفنی
پکیج طلایی مشاوره تلفنی

کاربرد لیفت با نخ

روش درمان لیفت با نخ نوعی فرایند درمانی کوتاه مدت میباشد که هدف آن درمان علائم پیری و افتادگی پوست در قسمت پایین صورت است. لیفت صورت با نخ سیلوئت، شامل قراردادن زیرجلدی نخ های مصنوعی است که جهت کشیدگی و بالابردن نواحی موردنظر از پوست استفاده میشوند. اگرچه لیفت با نخ در رفع افتادگی ابرو و گونه ها نیز تاثیر دارد، امام نقش مهم آن در بخش میانی و انتهایی صورت از جمله غبغب و گردن است. می تواندر یک جلسه لیفت صورت به کمک نخ، قسمت های مختلف صورت را هدف قرار داد (نخ های لیفت انواع گوناگونی دارند که با صلاحدید متخصص پوست و مو، از انواع خاصی از آن ها در درمان افتادگی پوست نواحی مختلف استفاده میشود)

ادامه متن را در صفحه خدمات مواد لیفت مطالعه فرمایید.

خدمات تعرفه
نخ های لیفت هر عدد مشاوره تلفنی
نخ های کلاژن ساز هر عدد مشاوره تلفنی